ӨТКІЗУ КЕЗЕҢІ 2020 ЖЫЛҒЫ 9 ЖЕЛТОҚСАН
Емтихан өткізілетін орын: Ақмола облысы, Қосшы ауылы, Республика көшесі, 16.
Кандидат Академияға таңғы сағат 8:30-да (Нұр-сұлтан қаласының уақыты бойынша) түсу емтиханына келуі тиіс (өзімен бірге жеке куәлігінің түпнұсқасы, ПТР анықтамасы, шарикті қаламы болуы; маскалық режимді сақтау).
2020 ЖЫЛ 9 ЖЕЛТОҚСАН
|
||
№ | Т.А.Ә. | Аймақ |
1 ТОП (МЕМЛЕКЕТТІК ТІЛ) |
||
1 | Асатулла Мирас Айдарұлы | Нұр-Сұлтан қаласы |
2 | Бактигереев Бекзат Асланович | Атырау облысы |
3 | Бақтыбай Рүстем Қайратұлы | Ақтөбе облысы |
4 | Бижуманов Олжас Алмасович | Алматы қаласы |
5 | Жандаев Нуржан Алимжанулы | Маңғыстау облысы |
6 | Жұмабаев Атабек Тағайбекұлы | Түркістан облысы |
7 | Ибраев Асхат Рамазанұлы | Шығыс-Қазақстан облысы |
8 | Калмуханов Асет Ерболович | Алматы қаласы |
9 | Қанатбеков Жақсылық Аманкелдіұлы | Алматы қаласы |
10 | Молдашев Алтынбек Әнуарұлы | Атырау облысы |
11 | Тұрсыналиев Еламан Құрманбекұлы | Алматы қаласы |
12 | Сқақов Шерхан Есімұлы | Алматы қаласы |
13 | Сулейменов Ақжол Маратұлы | Солтүстік-Қазақстан облысы |
14 | Шеңгелбай Арман Серікбайұлы | Қызылорда облысы |
15 | Шора Әділет Ержанұлы | Алматы қаласы |
1 ТОП (ОРЫС ТІЛІ) |
||
1 | Абаев Дәуір Мырзалыұлы | Қостанай облысы |
2 | Айтбай Бахтияр Ғаниұлы | Қызылорда облысы |
3 | Алапаев Алмас Талгатбекович | Нұр-Сұлтан қаласы |
4 | Белесов Бахытжан Мухтарханович | Алматы қаласы |
5 | Бельгибаев Нурболат Ерланович | Алматы қаласы |
6 | Будугулов Айдос Талгатович | Алматы қаласы |
7 | Жаксыбеков Бахытжан Бауыржанович | Алматы облысы |
8 | Кадыржанов Багдат Ирангалиевич | Алматы қаласы |
9 | Қалсабай Әлішер Асқарұлы | Жамбыл облысы |
10 | Мухамбетияров Расул Темурулы | Батыс-Қазақстан облысы |
11 | Нурманова Маншук Бакбергенкызы | Алматы қаласы |
12 | Сейткерей Ернар Ермекұлы | Алматы қаласы |
13 | Сериков Гани Серикович | Алматы қаласы |
14 | Турысбеков Айбек Айдынұлы | Алматы облысы |
15 | Хамитов Жандаулет Сакенулы | Нұр-Сұлтан қаласы |
2 ТОП (ОРЫС ТІЛІ) | ||
1 | Бақытбеков Мади Бақытбекұлы | Алматы облысы |
2 | Ермеков Максат Мергалиевич | Алматы облысы |
3 | Жанабаев Жандос Ғалымбекұлы | Шығыс-Қазақстан облысы |
4 | Зулхарной Азамат Умиралыұлы | Солтүстік-Қазақстан облысы |
5 | Исупжанов Дінмухамет Адлетұлы | Алматы облысы |
6 | Керимбеков Шынгыс Толендыулы | Алматы облысы |
7 | Максутов Асқат Даниярұлы | Алматы облысы |
8 | Нурмолдинов Сабит Саятович | Алматы облысы |
9 | Оразгабдилулы Темирлан | Павлодарская область |
10 | Садуақас Алмас Жанатбекұлы | город Алматы |
11 | Сапаргалиев Арнур Кайратович | Восточно-Казахстанская область |
12 | Серғазин Абзал Манатұлы | Восточно-Казахстанская область |
13 | Сыдыков Бекзат | город Алматы |
14 | Утебасов Темирлан Галымжанович | город Алматы |
15 | Шотпанов Амирлан Ерланович | Павлодарская область |